Elektriciteit - Algemene ondernemingen in de regio Brussel
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (107)
Brussel (142)
Henegouwen (246)
Limburg (70)
Luik (180)
Luxemburg (68)
Namen (123)
Oost-Vlaanderen (149)
Vlaams-Brabant (84)
Waals-Brabant (89)
West-Vlaanderen (142)


 

Elektriciteit - Algemene ondernemingen in de regio Brussel



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


Ilas Sorin
De Moranvillestraat 58
1090 Jette

M: 0484 - 749217

E: mugur_ilas@yahoo.com

Imtech Projects
Industrielaan 28
1070 Anderlecht

T: 02 - 5585911
F: 02 - 5209303

E: info.be@imtech.be

IV Snacken SPRL
Borrensstraat 37-39
1050 Elsene

T: 02 - 6474872
F: 02 - 6473999

E: l.p@brutele.be

K.M. Industries SPRL
Jetse Steenweg 512
1090 Jette

T: 02 - 4200017
M: 0484 - 651917
F: 02 - 4250278

E: karim@kmindustries.com

Lengelec
Brabantse Prinsenlaan 60
1170 Watermaal-Bosvoorde

M: 0498 - 483714

E: lengelec@skynet.be

Les Fusionneurs SPRL
Spruytstraat 12
1090 Jette

T: 02 - 2306199
M: 0485 - 973565
F: 02 - 2306199

E: les.fusionneurs@skynet.be

Libert E.
Trosdreef 14
1190 Vorst

T: 02 - 3456790
M: 0478 - 297667

E: eric.libert.elec@hotmail.com

Lopez M
Overwinningsstraat 95
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5381536
F: 02 - 5381536

E: lopez_michel@hotmail.com

LP Entreprise
1020 Laken

T: 02 - 4768864
M: 0479 - 588391
F: 02 - 4768864

E: contact@lpentreprise.be

Manuelec SPRL
Alsembergsesteenweg 419
1180 Ukkel

M: 0474 - 395811

E: manuelec@skynet.be

MG Electric
Openveldstraat 2
1082 Sint-Agatha-Berchem

T: 02 - 4650488
M: 0496 - 208144
F: 02 - 4650488

E: m.g.electric@skynet.be

MMCE SPRL
Dendermondsestraat 238
1083 Ganshoren

T: 02 - 6573767
F: 02 - 6573767

E: mmce@belgacom.net

Muller Electricité SPRL
Rue J.-B. Dumoulin 31
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 6407062
M: 0476 - 738365

E: mullersebastien@msn.com

Mus Frères SPRL
Scheikundigestraat 27
1070 Anderlecht

M: 0486 - 122018

E: musfreres@hotmail.com

Myelec SPRL
Antwerpsesteenweg 375
1000 Brussel

M: 0477 - 484322

E: myelec_ag@yahoo.fr

NZ-Electricité Général
Édouard Speeckaertlaan 122
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

M: 0487 - 948449

E: nz.electricite@gmail.com

P.G.M. Entreprise SPRL
Agronoomstraat 173
1070 Anderlecht

T: 02 - 4545507
M: 0476 - 893262
F: 02 - 4545507

E: pgm.entreprise@gmail.com

Parselec Contractor SPRL
Louis Clesselaan 40
1160 Oudergem

T: 02 - 2804026
F: 02 - 2804027

E: parseleccontractor@skynet.be

Pierre Frères SA
Zuunstraat 71
1070 Anderlecht

T: 02 - 3431439
F: 02 - 3435527

E: pierre.freres@skynet.be

Polanowski Piotr
Adolphe Demeurlaan 51
1060 Sint-Gillis

M: 0474 - 846354

E: polanowskip@yahoo.fr

Popovici Stefan Calin
De Praeterestraat 36
1050 Elsene

M: 0479 - 495404

E: popovici-calin@yahoo.com

Putman Frères (Electrotechnique & Mécanique) SA
Henri-Joseph Genessestraat 30
1070 Anderlecht

T: 02 - 5110690
F: 02 - 5125731

E: info@putman.be

Renodav-Seb SPRL
1180 Ukkel

T: 02 - 3446497
M: 0497 - 222009

E: witek321@wp.pl

Ribelec SPRL
Alsembergsesteenweg 842
1180 Ukkel

T: 02 - 3780547
M: 0478 - 456826
F: 02 - 3780547

E: ribelec@skynet.be

Sanitex SPRL
Winston Churchilllaan 145
1180 Ukkel

M: 0477 - 950568

E: sady@brutele.be

Scos SPRL
Van Hoordestraat 19
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2419433
M: 0486 - 633296
F: 02 - 2423022

E: scos@mail.com

Sedyn J-Ph
Marc Henri Van Laerlaan 68
1070 Anderlecht

M: 0475 - 713888

E: sedynjeanphilippe@hotmail.com

Senergy
Paleizenstraat over de Bruggen 468
1020 Laken

M: 0495 - 792612

E: franchomme.calvaer@belgacom.net

T.C. Electricité & Construction SPRL
Groothertogstraat 1
1040 Etterbeek

T: 02 - 6405170
F: 02 - 6405170

E: tcelectricite@gmail.com

Vanderelst Adri
Kuregemsestraat 2
1000 Brussel

M: 0472 - 389923

E: adrivanderelst@yahoo.com

VBE SA
Baron Lambertstraat 19
1040 Etterbeek

T: 02 - 7366089
F: 02 - 7323512

E: vincent.balfroid@skynet.be

A.A. Bati Elec SPRL
Josaphatstraat 228
1030 Schaarbeek

M: 0486 - 353529

Allegria M
1000 Brussel

M: 0495 - 245767

Art Bati Pro SPRL
Vanderstraetenstraat 6
1080 Sint-Jans-Molenbeek

M: 0475 - 669994

Axetech
Bollinckxstraat 267
1190 Vorst

M: 0475 - 896810

Bati-Ralina SPRL
Grondelsstraat 108
1070 Anderlecht

M: 0484 - 717851

Biasino M
Harenheidestraat 106
1130 Haren

T: 02 - 2418212
F: 02 - 2418212

Blonka Roman
Frans Gasthuislaan 99
1081 Koekelberg

T: 02 - 4209467

Bor SPRL
Torekenstraat 72
1040 Etterbeek

T: 02 - 2306267

Bossaert Derache
Waterloosesteenweg 855
1180 Ukkel

T: 02 - 3758393
M: 0477 - 446167
F: 02 - 3758393

Building Electricité
Vanderschrickstraat 80
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5344319

Building Maintenance System
Louis Corhaystraat 40
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4682666
F: 02 - 4682666

C.G.E.G.
Venizeloslaan 8
1070 Anderlecht

T: 02 - 5278810

Carleciuc V
Berthelotstraat 89
1190 Vorst

M: 0473 - 516353

Cattelain
Mulderslaan 28
1160 Oudergem

T: 02 - 6730839

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?